Transport HDS i wynajem kontenerów

Transportu pojazdami specjalistycznym typu „hakowiec” z instalacją HDS to dedykowana oferta dla osób i firm, które chcą zlecić kompleksowy wywóz złomu bez konieczności szukania transportu i załadunku we własnym zakresie.

W naszej firmie znajduje się 6 pojazdów specjalistycznych, w tym dwa pojazdy z instalacją HDS, które mogą dostarczyć 160 kontenerów w dowolne miejsce na terenie całego województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego.

Dzięki temu nasza firma może zaoferować kompleksową obsługę klientów zarówno w zakresie załadunku, transportu, jak i dostarczenia samych kontenerów. Możliwości, jakie daje transport złomu HDS, są niezwykle ważne dla nas i firm korzystających z naszych usług.

Transport złomu HDS Szczecin

Transport HDS to bardzo duża wygoda dla firm i osób, które chcą zlecić odbiór ładunków o nieregularnych kształtach i wymiarach. Złom i konstrukcje stalowe idealnie się wpisują w definicję, a załadunek ich do kontenerów z wykorzystaniem hydraulicznego dźwigu samochodowego (HDS) w bardzo dużym stopniu ułatwia całą logistykę związaną z załadowaniem, transportem i rozładunkiem złomu na specjalnie przygotowany plac.

W skład naszej floty wchodzą dwa pojazdy ciężarowe (hakowce), które są wyposażone w HDS z chwytakiem do złomu. Umożliwia to samodzielny załadunek złomu przez kierowcę samochodu ciężarowego.

Hakowiec HDS – załadunek i odbiór kontenerów ze złomem

Do dyspozycji mamy pojazdy ciężarowe wyposażone w załadunkowe urządzenia hakowe i HDS z chwytakiem do złomu. Są to dedykowane pojazdy z nadwoziem hakowym, które idealnie wpisują się w potrzeby naszych klientów. Umożliwiają one transport dwóch kontenerów do załadunku złomu i konstrukcji stalowy, ich załadunek z wykorzystaniem HDS czy też podmianę pustych kontenerów na zapełnione bezpośrednio u klienta bez potrzeby angażowania dodatkowych osób, czy sprzętu. Wszystkie czynności związane z załadunkiem, rozładunkiem i podmianą kontenerów, wykonuje nasz wykwalifikowany pracownik. Dzięki temu w kilkanaście minut jesteśmy w stanie zostawić na placu dwa puste kontenery i załadować kolejne dwa kontenery ze złomem.

Kontenery na złom i odpady Szczecin

Wynajem kontenerów na złom i odpady to jedna z części usług, jaką mamy w ofercie firmy. Od niemal 20 lat zapewniamy bezpieczny i szybki transport złomu z wykorzystaniem kontenerów i pojazdów ciężarowych. Obecnie dysponujemy liczbą ponad 160 kontenerów, w tym również kontenerów hakowych, które możemy dostarczyć w dowolne miejsce na terenie Szczecina lub innych miejscowości. Dużą zaletą kontenerów hakowych jest możliwość ich przesuwania z wykorzystaniem rolek jezdnych. Dzięki temu możemy ustawić kontener w dowolnym miejscu bez uszkadzania podłoża.