Analiza składu chemicznego – Spektrometr

Oferujemy przeprowadzanie analiz składu chemicznego metali za pomocą spektrometru rentgenowskiego NITON.

Za pomocą posiadanego przez nas spektrometru rentgenowskiego jesteśmy w stanie określić rodzaj stopu oraz skład chemiczny dowolnego metalu.

Analiza składu chemicznego metali — spektrometr rentgenowski

Dokładna klasyfikacja złomu to dla naszych kontrahentów kluczowy element w całej współpracy. Dzięki wykorzystaniu spektrometru rentgenowskiego mamy dokładny obraz składu chemicznego badanego metalu. Pozwala nam to w kilka sekund określić klasę złomu i zaproponować korzystne warunki kupna lub sprzedaży dla naszych klientów.

Spektrometr rentgenowski XRF

Ogromne zaufanie naszych klientów, które zdobyliśmy przez ponad 20 lat działalności w branży związanej z handlem złomem to zasługa wysokiego poziomu usług, jakie oferujemy. Profesjonalizm i wysoka dokładność w tworzeniu korzystnych wycen dla klientów nie byłaby możliwa bez wykorzystania nowoczesnej technologii, w zakresie analizy składu chemicznego metali, z wykorzystaniem spektrometru rentgenowskiego.

Mobilne urządzenie do analizy pierwiastkowej oraz dokładnej identyfikacji stopów metali to obowiązkowe wyposażenie skupu złomu, który chce zapewnić najwyższą jakość usług.

Korzyści wynikające z wykonywania badań składu chemicznego metali są nieocenione w handlu złomem. Jako profesjonalny skup złomu możemy zaoferować naszym klientom surowiec, o parametrach dokładnie takich jak jest im potrzebny. Gwarantuje to bezpieczeństwo podczas jego przetwarzania i dalszych procesów obróbki. Wykonanie samej analizy składu chemicznego z wykorzystaniem mobilnego spektrometru rentgenowskiego XRF jest szybkie i nieinwazyjne.

Spektrometr XRF NITON – profesjonalna analiza metali Szczecin

Spektrometr przenośny NITON jest wykorzystywany przez nas do analizy jakościowej i ilościowej metali. Daje on możliwość szybkiej i precyzyjnej analizy stali nierdzewnej, narzędziowej chromowo-molibdenowej oraz stopów na bazie miedzi, niklu, kobaltu, cynku, aluminium, cyrkonu i tytanu.

Wybierz profesjonalistów w handlu złomem i zyskaj wsparcie w zakresie skupu i sprzedaży złomu z najlepszą ofertą.