Demontaż i cięcie konstrukcji stalowych

Oferujemy kompleksową usługę rozbiórki oraz demontażu wszelkich konstrukcji stalowych, która obejmuje cięcie wszelkiego asortymentu wykonanego z metalu na wielkości, które mogą być przetransportowane na plac składowy.

W ramach naszej usługi oferujemy:

  • demontaż stalowych pozostałości po dawnych budynkach,
  • rozbiórkę kotłowni, hal, szkieletów szklarni, silosów, magazynów, regałów stalowych, garaży i zadaszeń,
  • demontaż ciągów produkcyjnych,
  • demontaż urządzeń przemysłowych, linii technologicznych, rurociągów, taśmociągów i torowisk.

Cięcie złomu Szczecin

Nasz zespół pozwala w szybki i bezpieczny sposób zdemontować, pociąć i przygotować do transportu wszelkiego rodzaju konstrukcje stalowe i złom metalowy. Podczas demontażu zachowujemy najwyższy poziom bezpieczeństwa, a wszelkie prace są wykonywane przez osoby, które mają niezbędne kwalifikacje i duże doświadczenie w zakresie wykonywanych prac.

Demontaż konstrukcji stalowych

Zakres prac związany z demontażem i cięciem konstrukcji stalowych jest ustalany indywidualnie, zgodnie z planem zleceniodawcy. Tu atutem naszej firmy jest duże zaplecze osób i maszyn, które pozwala w szybki i bezpieczny sposób oczyścić wskazane miejsca ze złomu stalowego.

W czasie przeprowadzania prac rozbiórkowych nasi pracownicy na bieżąco odbierają kontenery ze złomem i podstawiają nowe. Zapewnia to dużą efektywność i skrócenie terminu, w jakim realizujemy każde zlecenie. Do dyspozycji mamy 160 kontenerów do przewozu złomu, 6 hakowców z przyczepami, w tym dwa pojazdy HDS i dwie wywrotki typu „wanna”, dzięki którym jesteśmy w stanie każdego dnia odebrać setki ton złomu ze Szczecina, Stargardu, Świnoujścia, Kołobrzegu, Białogardu, Gorzowa Wielkopolskiego i mniejszych miejscowości, które znajdują się na terenie województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego.

Ponad 20 lat doświadczenia sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać dużym i specyficznym zadaniom z zakresu demontażu i recyklingu złomu, w tym maszyn, budynków i konstrukcji stalowych.
Jako jedna z nielicznych firm z branży zajmującej się handlem złomem w Szczecinie, dysponujemy dużym placem przeładunkowym, nabrzeżem do obsługi statków i barek oraz bocznicą kolejową. Zapewnia nam to możliwość optymalizacji kosztów związanych z transportem złomu, co przekłada się na konkurencyjność oferowanych usług.

Cena demontażu konstrukcji stalowej

Cena demontażu i cięcia konstrukcji stalowej jest ustalana indywidualnie z klientem i determinuje ją:
• zakres prac związanych z demontażem,
• lokalizacja obiektu,
• rodzaj wykorzystanego sprzętu,
• trudność demontażu,
• czynniki zewnętrzne takie jak bliskość zabudowań lub innych instalacji.