Przeładunki portowe i bocznica kolejowa

Transport wodny i kolejowy to wciąż najtańszy sposób na dostarczenie dużych ilości surowców. Nasz plac przeładunkowy o powierzchni 5000 metrów kwadratowych ma bezpośredni dostęp do nabrzeża o długości ponad 100 metrów. Daje nam to możliwość bezpośredniego załadunku na barkę lub statek, dużych ilości złomu i innych materiałów, których tradycyjny sposób transportu jest nieopłacalny.

Oferujemy również usługi przeładunkowe z barki lub statku na samochody ciężarowe, lub bezpośrednio do wagonów znajdujących się na bocznicy kolejowej.

Nasz plac przeładunkowy jest bardzo dobrze skomunikowany i zapewnia bardzo duże możliwości w zakresie rozładunku, przeładunku i transportu konstrukcji ponadgabarytowych. Na placu znajdują się dźwigi samojezdne, kontenery oraz waga ciężarowa z możliwością dokonania pomiaru do 60 ton.

Nabrzeże przeładunkowe w Szczecinie – transport wodny

Transport rzeczny jest bardzo często wykorzystywany w branży związanej z handlem złomem, kruszywami czy paliwami kopalnymi na większą skalę. Możliwość taniego transportu tysięcy ton surowców jest niezwykle atrakcyjny dla wielu firm, dlatego też wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, udostępniamy możliwość skorzystania z nabrzeża przeładunkowego w Szczecinie.

Bocznica kolejowa

Bezpośredni dostęp do bocznicy kolejowej znacząco usprawnia cały proces logistyczny w transporcie złomu. Dzięki temu zapewniamy możliwość wyboru spedycji kolejowej ze Szczecina w dowolne miejsce połączone siecią węzłów kolejowych.