O nas

Skup i sprzedaż złomu Grzegorz Kubacki to firma, która od 2000 roku świadczy usługi związane ze skupem, sprzedażą, demontażem i transportem złomu. Blisko 20 lat doświadczenia, profesjonalizm, rzetelność i ogromne zaangarzowanie naszej załogi, pozwoliły zdobyć firmie ugruntowaną pozycję wśród liderów branży skupiającej się na handlu złomem w Szczecinie i województwie zachodniopomorskim.

Doświadczona załoga

Firmę Skup i sprzedaż złomu Grzegorz Kubacki tworzy przede wszystkim zgrana i doświadczona załoga, która od dwudziestu lat spełnia oczekiwania klientów, dla których liczy się szybkość i sprawność działania oraz najlepsze warunki współpracy.

Dzięki wysoko wykwalifikowanym pracownikom odpowiedzialnym za demontaż, załadunek, transport, rozładunek i przygotowanie złomu, jesteśmy od lat doceniani przez klientów, którzy nawiązują z nami długotrwałą współpracę.

Park maszyn

Doświadczona załoga w połączeniu z zapleczem technicznym na odpowiednim poziomie, od samego początku wyznacza kierunek dla naszej firmy. W każdym roku wyznaczamy nowe cele, które pomagają rozwiązać problemy naszych klientów z transportem i sprzedażą złomu. Obecnie nasza firma oferuje:

  • 7 dźwigów samojezdnych do przeładunku złomu (Fuchs, Liebherr i CAT)
  • 6 hakowców z przyczepami, w tym dwa pojazdy HDS
  • 2 wywrotki typu „wanna” o ładoności do 25 ton
  • waga samochodowa do 60 ton