Blog

Wynajem kontenerów – jak przetransportować złom?

Transport złomu i odpadów budowlanych jest nieodzownym elementem wielu projektów budowlanych i remontowych.

więcej

Skup Złomu w Gryficach

Skup złomu w Gryficach stanowi ważny element lokalnego przemysłu recyklingowego, przyczyniając się do ochrony środowiska i wspierając gospodarkę obiegu zamkniętego.

więcej

Rozbiórka konstrukcji stalowych w Szczecinie

Rozbiórka konstrukcji stalowych to skomplikowany proces techniczny wymagający szczegółowego planowania i przestrzegania ścisłych norm bezpieczeństwa.

więcej

Czego nie można sprzedać na skupie złomu?

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem firmy skupującej złom, czy też osobą, która chce pozbyć się niepotrzebnych przedmiotów, istnieją pewne przedmioty, które nie mogą zostać sprzedane na skupie złomu z różnych powodów.

więcej

Skup złomu – jak dokonać właściwego wyboru?

Skup złomu jest nieodzownym elementem gospodarki o obiegu zamkniętym, przyczyniając się do recyklingu surowców i redukcji negatywnego wpływu na środowisko.

więcej

Transport kontenerów i HDS – co warto wiedzieć?

Transport kontenerów to nieodłączny element dzisiejszej gospodarki. Kontenery wykorzystywane są do transportu różnego rodzaju ładunków, w tym towarów przemysłowych, materiałów budowlanych czy odpadów.

więcej

Klasy złomu stalowego niewsadowego – N-10, N-7, N-6, N-5, N-4, N-2

Złom stalowy ze względu na różne źródła pochodzenia jest podzielony na kilka głównych klas, które pozwalają określić jego wartość w skupie złomu.

więcej

Rodzaj złomu – podstawowa klasyfikacja złomu

Jeśli chcemy sprzedać zalegający na posesji złom, lub pozostałe po remoncie elementy instalacji, warto sprawdzić jaka może być ich przypuszczalna wartość.

więcej